Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Темы - repl2

Страницы: [1] 2
2
Украина / Масонські ложі в законі
« : 05 Января 2021, 16:11:30 »
За таким законом про місцеві вибори за яким у нас проішли оста͡нні місцеві вибори, виходить, що обирали-обирали за viдкритими списками (хоча й якимись мудикуватими: ѿ не ліньки же ж комусь було велосипед вигадувати!), а коли обрали, то виходить, що обранці директивно керуються лідерами партій!!! Це навіть гірше ніж закриті списки. Себто депутата котрого народ обрав безпосередньо "лідер партії" може розчерком пера позбавити мандату котрий viн депутату по суті не давав! (А цивілізованого механізму принине͡ння повноваже͡ннь народних обранців власне народом, наск. я роз'умію, як не було так й нема.)

Себто мажоритарка була viдстоєм, потім за часів Порошенка зробили більш-менш пристойні viдкриті списки, зараз маємо ці псевдоviдкриті списки: за кого ні голосуй, viн все одно робитиме те що скаже "лідер" О!

Німці навчені гірким досідом прикіпливо слідкують за внутрішньопартійною демократією, а в нас -- що ні партія, то мініКПСС

Є небезпека що це "ноу-хау"(вцілому в дусі "патриотів Порошенка") буде застосовано й на парламенських виборах(((((

3
A.

I think all Russia&Co's bureaucrats shall be banned from Western countries! Because they literally hate them and don't want to respect the priciples but do want to rob their peoples and spend the money in Western countries! And the commies from those contries shall be banned to: they don't like Western countries, anyway.

I think it will help us to deoccupy Crimea because it will make those Axis powers more democratic because bureaucrats will lose their prestige)))))
(всі зможуть виїж͡джати закордон, а можновладці -- не зможуть)


B.

As to surviving of the Crimean Tatar nation and the other people still are occupied by russians it is very significant to make russians stop prohibiting aphabets that is what they do de jure and de facto and stop prohibiting languages that is what they do de facto. Everything russians do is so Kafkaesque that that is hard for normal people even to think about! Nevertheless it has to be stopped. Maybe by banning the russian IT: https://www.quora.com/How-is-Russia-still-surviving-from-sanctions/answer/Marat-Gubaiev This is how we will get the irreversible result as it was in the case of Nazi Germany!
(бидло-АйТі vs вся йнша бидломасса. фінансові потоки там такого ж порядку як й в Ґаз. Пром.-а, на хвилиночку. і як я розгорнуто по'яснюю за линком на реальну економику (себто на те що кожен кацапобидлоид viдчуває безпосередньо) мають су͡ттєво більший вплив. принаімні варто перевірити))

4
The point is that Russians cannot accept that Crimea is Ukraine (in spite of Russia according to Budapest Memorandum still guarantees it!!!) so each Russian or Russian speaking migrant has to be asked (sure, if you are not "Russians mentally" yourselves) "What country is Crimea a part of?" and if a Russian cannot give the right answer he/she has to be deported to Mother Russia))))) See also https://www.change.org/p/capitalists-ban-russia-co-s-bureaucrats-from-western-countries

6
https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Talk:Laura_Miller_(anthropologist)&oldid=974474776#Dear_colleagues,_I_have_to_inform_you_that_behaviour_of_your_colleague_Laura_Miller_is_quite_strange

Цитировать
Talking about prohibiting all writing systems except cyrillic in Russian Federation she says that Cherokee have to fight for Cherokee road sings in Chicago.

Цитировать
Knowing for sure about Cherokee script she says that nomades cannot invite writing system and everybody who don't believe in it are arrogant.
(щодо Черокі -- не зовсім правий: https://ru.wikipedia.org/wiki/Чероки#XIX_век -- що не viдміняє загальної мудикуватос͡тті вихідної тези: на думку цієї ґомосексуалистки-кацапофілки виходить, що Тюрських рун не може бути тому-що не може бути ніколи, а всі прууви вона не бачить впритул, прямо як Gaeilgeoir Білоруську арабицю...)

7
як би хто ні viдносився до її прочита͡ння.
див.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Обговорення:Ь
https://lingvopolitics.org/index.php?topic=1307.0

8
Русский язык / оьрсийн мотт
« : 05 Января 2021, 12:29:37 »
Як штучну як есперанто, забіурократізовану р****ську мову перетворити на живу, Руську мову?

Перш за все, з устним мовле͡ння проблем нема:
-- це є саме Руська мова, а не росіянський новояз!

Одже, залишилося пофиксити ортоґрафію.

Баги в на'явної ортоґрафії наступні:
¶Нема наголосів, тому в ро**ян буквально манія шукати їх буквально скрізь: в мене он валяється Анґлійський словник з наголосами проставленими акутусами, про тому що в Анґлійській використовується акутус у йншому значе͡нні! Взагалі тексти більше читають ніж пишуть (прямо як проґраммний код!), тому варто заморочитися та написати їх без побічних еф'фектів при чита͡нні. В даному випадку це означає, що наголоси слід проставляти, причому -- макронами! Я їх розглядаю як щось на кшталт знаків пунктуації, себто viдносяться вони радше не до слова, а до рече͡ння.
¶Є дифтонги (приголосна + "м'який знак"), але навіть видатний маФематик, лінКвист та проКрамист DarkMax про них не знає. Одже їх слід виділяти підкресле͡нням, як у деяких Індианських мовах.
¶Текст ма͡джускулом явно виходить більш читабельним тому на р****ськомовних форумах це типу як табу та страшний гріх -- писати ма͡джускулом. Я про'поную так й робити (з розрізне͡ння великих та малих літер).
¶Є плутанина з приставками + корінь на "и-". Про'поную підходити в таких випадах до "и" як й до йотованих, себто ставити твердий знак: -ЪИ-. І взагалі: слід розглядати твердий знак як "нульову голосну" і фунції його дещо розширити. Я напр. пропоную писати "твердий знак" на кінці слів на кшталт "dialogue"!
¶Я вважаю, що нерозрізне͡ння Анґлійських man/men є проблемою не самої мови, а кривої адаптації Англійських слів тими хто Анґлійську лише зі шкільких підручників знав (себто навіть пресловуті ДавньоГрецька та Латина не були насправді 'книжницькими': а то тут деякі плачуться: все мовляв НЕПРАВИЛЬНО було...). Я вважаю, що Анґлійську Aa як у "man" слід передавати як Э, а Ee як у "men" -- як Е!!
¶Літеру Ёё то пишуть то не пишуть: про'поную писати Польську "e-оґонек": Ę (наголос все одно ставиться)

Практичний приклад можна бачити тут: http://crh2.ugu.pl/#Bb
(в лінґвистиці теж важать реальні про'єкти, а не ґіґатонни флууду на форумах)

9
Хоча областний центр й переіменували на "Кропивницький", а не на Золотопі͡лля, це не заважає назвати область Золотопільською, бо поточна назва є абсолютно неприпустимою: де'комунякізаця має тривати до оста͡ннього комуняки! Така гнила viдмазка як "немає кон'ституційної більшос͡тті" не приімається: хто проти той латентний комуняка, хай начувається!

В комуняк нема Батьківщини (згідно з їхньою ж ідеолоґією) тому т.зв. "Громадянську війну в Іспанії" слід розглядати як визвольну війну Йспанського народа проти виродків-'інтер'националистів'. А місто "Івано-Франківськ" переіменувати на честь Франсіска Франка. Зоопарк хай залишається "ймені Йвана Франка"! UPD Ніби бачив таку назву у Львові, але зараз в И-неті йнфи не бачу: можливо, сплутав із Зоологичним музеєм ЛНУ йм. Й. Франка у Львові. Пишуть, до речі, що Франко тримав вдома "цілий зоопарк")))))За матеріалами петиції.

10
Славянские языки / Білоруська Арабиця
« : 04 Января 2021, 10:05:24 »
Традиційна: https://uk.wikipedia.org/wiki/Білоруська_арабська_абетка + фундаментальна (хоча й не без косяків) праця по темі: https://knihi.com/Anton_Antanovic/Bielaruskija_teksty,_pisanyja_arabskim_pismom.html <<<В изучаемых нами белорусских текстах 17-20 в. звук /е/ последовательно обозначался фатхой[а не касрою, ясна річь]. Исключение из этого правила -- чрезвычайно редкое явление[і це не касра, ясна річь, а "heh" у кінці слова].>>> стр. 277

Сучасна: https://en.wikipedia.org/wiki/Talk:Belarusian_Arabic_alphabet#Modern_Belarusian_arabic -- арабська тарашкевиця

Фейкова: https://commons.wikimedia.org/wiki/File_talk:Літары_беларускай_арабіцы.svg -- Свого часу аутор фейку на'ґенерував купу текстів своим фейкописом та спамнув його на десяток вікі під виглядом традиційної арабиці. Можна бачити наслідки: <<<Arabic alphabet for Belarusian (Арабіца / Arabitsa / ارابیصا)>>> https://omniglot.com/writing/belarusian.htm : в Білоруській арабиці завжди була окрема літера для [ц] яка є в таблиці: таблиця теж передрана з вікі та вцілому вірна.


PS

На цьому форумі це до речі класифікується як флууд(sic!). Бидло- чи не бидло- цей форум, бидло- чи не бидло- тут модератори, судіть самі
Spoiler: ShowHide
і я не винен, що деякі невігласи думають, що права модератора роблять їх Комсичними Мудрецями якимись, і обстоюють своє невігластво намагаючись принизити досвідчених та роз'умних* людей, а 'мат. частина' їхня полягає лишень в тому що вони нездатні прочитати те що їм пишуть і те що вони самі ж цитують!! (ну напр. ясно-що за замовчуве͡нням ідеться про MSA&CA тоді як цитата про діалекти: і т.п. пересмикува͡ння.) *) я напр. навіть маячні ледь більшій ніж повній котрої нажаль на такого роду "форумах" ледь більше ніж дофіґа моду протиставити арґументовану** viдповідь. в невігласа ж один "арґумент": я так нічого не зрозумів, але зробив висновки: ти -- божевільнийЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ **) в т.ч. надати прууви чому невігласи є саме невігласами, а брехунці -- брехунцями, себто без об'єктивних підстав я не став би нікого такими уважати.

11
Другие форумы / Хто керує lingvoforum.net?
« : 04 Января 2021, 09:14:15 »
Та який йому з цього профит?

12
https://www.facebook.com/gubayev.marat/posts/2531039703776893
Приклад використа͡ння: http://crh2.ugu.pl/#ARABIC

ИМГО набагато більш ін'туітивний ніж те що використовує напр. wiktionary (я б сказав, що на wiktionary -- взагалі дещо малозроз'уміле: то треба бути вікіпедиком 80го левела щоби напр. там "аАйн" viд "гамзи" viдрізнити%%%%%).

Ѿ нещодавно ви'явив, що дещо схоже вже використовувалося: https://www.pdfdrive.com/alif-baa-introduction-to-arabic-letters-and-sounds-d188458334.html -- скидається на транс'літерацію мого запису згідно з Анґлійською ортоґрафією)))))

13
тоді виходить, що всі хто голосували на "ре'ферендумі" за ок'купацію -- ок'купанти?

А ок'купантів згідно з ре'золюцією ООН про де'мілітарізацію Крима там бути не має)

15
Флуд / "Максимум онлайн сегодня:"
« : 26 Декабря 2020, 13:48:24 »
До речі, а як так виходить, що це число реґулярно наближається або є навіть більшим за кількість ауторів тем ЗА ВВЕСЬ ЧАС?
Чи не пов'язано це якось з цим: https://lingvopolitics.org/index.php?topic=1856.0

Страницы: [1] 2