Author Topic: Мін'юст дозволив називати євреїв "жидами"  (Read 12318 times)

Offline Владимир

  • Гуру форума
  • Трижды герой
  • *****
  • Posts: 28354
  • Карма: +4183/-77
    • View Profile
  • 0
  • 0
В AAVE нет ничего такого?
В AAVE есть nigga со значением вроде «кореш», «бро». "Nigger is a black man with a slave chain on his neck and nigga is a black man with a gold chain on his neck". Но я не думаю, что это как-то связано с Cajun French.

Offline Сергей

  • Дважды герой
  • **
  • Posts: 8162
  • Карма: +1046/-36
    • View Profile
  • 0
  • 0
Но я не думаю, что это как-то связано с Cajun French.
Возможно же, что так первоначально их называли рабовладельцы, а позже произошло что-то вроде приближения значения этого слова к fellow (это я больше про AAVE).

Offline Владимир

  • Гуру форума
  • Трижды герой
  • *****
  • Posts: 28354
  • Карма: +4183/-77
    • View Profile
  • 0
  • 0
Возможно же, что так первоначально их называли рабовладельцы, а позже произошло что-то вроде приближения значения этого слова к fellow (это я больше про AAVE).
Ну, в AAVE так и было, это же non-rhotic вариант английского.

Online Euskaldun

  • Администратор
  • Трижды герой
  • *****
  • Posts: 28983
  • Карма: +3989/-330
    • View Profile
  • 0
  • 0
Если бы там было пару белых игроков в команде, и чернокожий судья назвал бы кого нибудь that white guy, вряд ли кто-то бы обиделся.
Правильно, ведь белым не положено обижаться  ;) В чёрной Африке страшный расизм по отношению белым. В странах дальше от побережья вроде Замбии или Малави совсем нормально, что на тебя показывают пальцем и смеются. Кто посмелее, не стесняются подойти потыкать или даже оторвать кусочек одежды "на память". Но жаловаться на это не принято, расизм только у белых может быть  8-)
« Last Edit: 13 December 2020, 18:54:08 by Gaeilgeoir »

Online bvs

  • Герой
  • *
  • Posts: 2871
  • Карма: +230/-8
    • View Profile
  • 0
  • 0
В AAVE есть nigga со значением вроде «кореш», «бро». "Nigger is a black man with a slave chain on his neck and nigga is a black man with a gold chain on his neck". Но я не думаю, что это как-то связано с Cajun French.
Слышал, что на nigger со стороны афроамериканца они не обижаются. Оскорбительно это слово только от белых (точнее нечернокожих).

Offline Владимир

  • Гуру форума
  • Трижды герой
  • *****
  • Posts: 28354
  • Карма: +4183/-77
    • View Profile
  • 0
  • 0
Правильно, ведь белым не положено обижаться  ;)

В AAVE уже лет 200 есть слово ofay, тогда как в GA в 20-х гг. 20 в. слово colo(u)red было заменено на negro, в 60-х его заменили на black, а в 80-х — на afro-american  :)

Offline Владимир

  • Гуру форума
  • Трижды герой
  • *****
  • Posts: 28354
  • Карма: +4183/-77
    • View Profile
  • 0
  • 0
Слышал, что на nigger со стороны афроамериканца они не обижаются. Оскорбительно это слово только от белых (точнее нечернокожих).
Это часто встречается. Еврей еврея может дружески назвать «жидовской мордой», но оскорбится, если услышит это от не еврея.

Online pitonenko

  • Трижды герой
  • ***
  • Posts: 20219
  • Карма: +556/-5821
  • Gender: Male
    • View Profile
  • 0
  • 0
В AAVE уже лет 200 есть слово ofay, тогда как в GA в 20-х гг. 20 в. слово colo(u)red было заменено на negro, в 60-х его заменили на black, а в 80-х — на afro-american  :)
Случайно не от "аффе"?
Ждет тебя дорога к партизанам в лес густой.

Offline Владимир

  • Гуру форума
  • Трижды герой
  • *****
  • Posts: 28354
  • Карма: +4183/-77
    • View Profile
  • 0
  • 0
Случайно не от "аффе"?
Нет, Menschenaffe тут ни при чём  :) Это что-то субстратное из африканских языков.

Offline repl2

  • Свинопес
  • Постоялец
  • *
  • Posts: 418
  • Карма: +13/-44
  • Gender: Male
    • View Profile
    • As to surviving of the Crimean Tatar nation...
Кстати, имею заметку в блоге на эту тему: O Żydach.
Ну правильно: Катерина Друга -- то вам не якесь Вкраинське Міністерство Юстиції!
ЩО ЩЕ "Патриот Порошенка" міг сказати?!

Пита͡ння до DarkMax:
Як на Вашу думку, Галичина -- це є Вкраина, чи це не є Вкраина?
Галицькі діалекти -- це є Вкраинська мова чи це не є Вкраинська мова?

HINT Слово "жид" сприімають та використовують(!) як лайку лише кацапи: в Украинській мові це слово табуювалося з приходом саме комуняк(себто DarkMax viдверто бреше). Напр. на Західній Украині так й не прижилося це кацапське спотворе͡ння мови, а Лемки котрі залишилися закордоном про нього просто не знали! (Я на власні вуха чув як ветеран УПА на Майдані в Києві в интервю Івано-Франківському каналу на пита͡ння "Чи воювали Ви з Жидами?" viдповів "Я з Жидами не воював: я з ними виріс!" (Львів напр. на 30% Жидівським був))

Quote
в мережі мені спіткалося обговорення «Jak w Polsce nazwac ŻYDA zeby nie byc antysemita?!»
аутор -- Максим Безрук.

Як ви гадаєте, Żegota -- "antysemici" чи не "antysemici"?! (Суто кацапська ще δοϊιόμπκα: назвемо Жидів "космополитами" та "сионистами" і будемо їх переслідувати за це, але будемо називати "антісемитами" всіх хто називає Жидів "Жидами" О!)


HINT Не тільки в Польській, але й практично в усіх йнших мова з Івритом(!) та Іддишем(!!) включно; Жиди так й називаються! На viдміну viд Ваших, DarkMax, теренів....


PS

Прикольно, що "патриоти Порошенка" котрі антісемита Подерв'янського в котрого "жид" саме в кацапському сенсі через слово; з придихом та з великої літери називають "Митцем", і при цьому б'ють себе п'яткою в груди які вони антіантісемити: НІКОЛИ, ви чуєте: НІКОЛИ так не скажуть* бо так кажуть лишень КАЦАПИ(хоча їхня причетність до Вкраини в кращому разі полягає в тому що вони слухали оцей косорилий суржик оцього антісемита Подерв'янського "в апсшяґі" "на касєтах"), і навіть вважають, що той хто не δρόσξητϊ 24/7 на Митця**(Подерв'янського) взагалі "не Вкраинець" бо не знає "Вкраинського културного кон'тексту"(тм). *) Але "Коломойша[Коломойський] -- жид" кажуть... **) Тільки viд Порохоґеїв дізнався, що його хтось так називає: наскільки вузьке цеє коло обмежених осіб!


PPS

Р****ськощелепне слово "єврей" Украинською просто не вимовляється("йібрєй" якиісь виходить: ах таааа: DarkMax же ж Вкраинською й не розмовляє...): Вкраинською -- "гебрей"
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Offline repl2

  • Свинопес
  • Постоялец
  • *
  • Posts: 418
  • Карма: +13/-44
  • Gender: Male
    • View Profile
    • As to surviving of the Crimean Tatar nation...
Жиди чи євреї? Текст галицького мовознавця та історика 1996 року
Quote
У грудні 1995 року Єврейська рада України звернулася до українського громадянства із заявою, де, зокрема, сказано:

“Ніякі умови реаніматорів не змусять нас сприйняти слово “жид” як нашу самоназву, також як українці не хочуть знов стати “хохлами” чи “малоросами”, росіяни — “москалями”, а поляки — “ляхами”. Невже для того Україна стала незалежною, щоб в ній під виглядом повернення до історії ображали цілий народ — євреїв — громадян України?

Ми, діти України, працюємо на розбудову нашої Батьківщини, робимо свій внесок в її обороноздатність, науку, культуру, мистецтво і ми не хочемо відчувати себе чужинцями на землі, де багато поколінь нашого народу жили з іншими народами багато століть.

Доля України — це і наша доля, доля українців єврейського походження, і ми вимагаємо до себе поваги. Ми не жиди, ми — євреї”.

ЄВРЕ́ЙСЬКА РА́ДА УКРАЇ́НИ – громадська організація. Засн. 1992 у Києві з метою захисту прав євреїв, відродження їхньої мови, культури, освіти
їхньої мови в котрій Жиди називаються "Жидами" -- ну не маразм?!
(впринципі бачив і таке з боку 'євреїв': самі себе називають "жидами" але квохчуть про антісемитізм і абсолютну неприпустимість самого цього слова!)
(я вважаю, що до Ре'волюції Гідності дійсно були певні проблеми з националистами, однак зараз таких проблем нема, тому ніяких проблем нема й в тому щоби Вкраинською(!) казати по-Вкраинські "Жиди", а не так як кацапам наказала Катерина Друга!)


PS

Взагалі ніколи не чув про цю "раду".


PPS

Quote
не змусять нас сприйняти слово “жид” як нашу самоназву
Не хочете -- не сприімайте.
Але до Німців наприклад у 'євреїв' пре'тензій нема...

Себто 'євреям' достатньо перетнути Польський кордон і вже ніяких проблем із "ж-словом"(тм) нема: якиісь маразм ледь більший ніж повний у квадраті.

Ну а DarkMax -- відомий борець за зросійще͡ння, годі й казати: то під гаслами "ТруЪ-візантійства", то під гаслами "антіантісемитізму", тощо. А головне за'уважьте: керується не политикою, а якіс͡ттю! Прямо як Катерина Друга!!

Особливо уміляють 'єврейські' "антіфашисти"(котрих серед ЖЖ-порохоґеїв viдсотків 10(sic!)) що оперують таким поіня͡ттям як "нелюдь"(sic!) і т.п. щодо всіх хто посмів мати властну думку коли порохоґеї СКАЗАЛИ "Думай!"; та рветься примусово(!) 'перевиховувати'(!!) всіх незгодних. Чомусь воно дума, що як-що воно 'єврей' то вже априорі є антіфашистом при тому-що все це порохоґейство й є ґомонацізм де Вкраинці і 'ґомофоби' є 'унтерменшенами'...

Можна тако ж помітити, що порохоґеї горливо обсирають реліґію та віру як таку (насамперед -- Християнство та Йслям, себто насамперед -- Вкраинців та Кримських Татар. DarkMax зі своими 'Дідами Морозами' -- не виключе͡ння), але дуже трепітно ставляться до Йудаізму! (Хоча в плані реліґійного фанатізму Йудеї й Мусулманам фору дадуть)))))) Себто їхнє "вєруниЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ", "ріліґіознікіЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ" до 'євреїв' не viдноситься.
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Offline DarkMax

  • Жестянщик
  • Ветеран
  • *****
  • Posts: 2367
  • Карма: +452/-10
  • Gender: Male
  • UeArtemis
    • View Profile
    • Наша писемність
антісемита Подерв'янського
Ви знайомі з поняттям "художня література"? Де стильові прийоми і мова персонажів можуть не бути декларацією поглядів автора (принаймні не прямою).
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

Offline repl2

  • Свинопес
  • Постоялец
  • *
  • Posts: 418
  • Карма: +13/-44
  • Gender: Male
    • View Profile
    • As to surviving of the Crimean Tatar nation...
<<<"жид" для нас, украинцев, харам>>> https://bitter-onion.livejournal.com/3646556.html

<<<Да, именно так. Харам. Вот просто харам-харам. Употребимо имхо только в составе мема "жидобандера" при этом надо удовлетворять требованиям хотя бы 50% фразы :)>>> https://bitter-onion.livejournal.com/3646556.html?thread=31639132#t31639132

Характерний штрих: <<<если пишете на украинском или русском>>> -- До чого тут одне до одного?! Самим порохоґеям відомо...

Там до мене шиють якого дурника анонимного: залишимо це на порохоґей совісті.

Характерна реторика порохоґей антіфашистів: <<<Дашка и Марат это ж вроде разные жЫвотные?>>> -- то нацистам якісь арійські 'теорії' вигадувати треба було, в порохоґей антіфашистів все просто: вони -- "антіфашисти", всі йнші -- НЕ ЛЮДИ (чим не янучарська "краина для людей"?!)

Здається навіть тобі, Максиме має бути ясно: харам -- значить, взагалі казати неможна, "zeby nie byc antysemita"(взагалі там żeby має бути. когось підвів Ґууґль-Транслейт;)) А то звик лишень жопкою виляти: тут -- 'узус', там -- 'фонематика'.....

Тобто в порохоґеїв виходить, що "Коломойша -- жид"(р****ською) -- "художня література" та "стильовий прийом"(то просто ми -- нетямущі, такий простих речей не знаємо і втомлюємо цим порохоґей нацистів), а Rada Pomocy Żydom -- антісемити. З Вашими здібнос͡ттями, Максиме, Ви би й Онупрієнка та Чикатила зробили б безневинними жертвами "чорного ПіАру")
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Offline repl2

  • Свинопес
  • Постоялец
  • *
  • Posts: 418
  • Карма: +13/-44
  • Gender: Male
    • View Profile
    • As to surviving of the Crimean Tatar nation...
антісемита Подерв'янського
Ви знайомі з поняттям "художня література"? Де стильові прийоми і мова персонажів можуть не бути декларацією поглядів автора (принаймні не прямою).
(сказав DarkMax ніби viн знайомий з поіня͡ттям "художня література". і ще DarkMax знає багато вумних слів на кшталт "фонематика" та "узус"!)

Художня література -- це й є де'кларація поглядів аутора: там нічого окрім еґо аутора нема.

І як-що місцями в "позитивних" героїв Подерв'янського "жид" через слово, то ясно-що(відьмаку 80го левела вочевидь неясно...) то не вони самі так кажуть, а то аутор уважає, що це типу прикольно.

Тако ж я казав, що використа͡ння слова "жид" у якос͡тті лайки є ознакою кацапізму тому-що в кацапів це є виключно лайка. Нагадую особливо обдарованим маФематикам, лінКвистам і проКрамистам: йдеться про Вкраинську мову

І як я теж казав, пороховиродки вважають цей косорилий антісемитський суржик "Украинським културним кон'текстом" https://maestros-bay.livejournal.com/92421.html?thread=260869#t260869 (Характерна деталь: воно не вірить в силу слова: свинособака-с) Ксенофобське бидло ніби з кацапських карикатур ці "патриоти Порошенка"(І при цьому ображаються на Вєрку Сєрдючку%%%%%)


PS

Просто для мене културний кон'текст то є радше Помаранчова Ре'волюція коли я почав Украинськую спілкуватися, або Ре'волюція Гідності коли вона для мене стала рідною. А не ваше порохоґейське(от реально: Подерв'янський вигляда як педераст) гімно "на касєтах"
Зновужтаки, самого того що Подерв'янський -- адепт Порошенка, необхідно і достатньо
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Online Euskaldun

  • Администратор
  • Трижды герой
  • *****
  • Posts: 28983
  • Карма: +3989/-330
    • View Profile
Художня література -- це й є де'кларація поглядів аутора: там нічого окрім еґо аутора нема.
ну конечно, тогда Лев Толстой - "жирная самка", потому что он именно так охарактеризовал Наташу Ростову  :lol: