Author Topic: Украинская еда всегда была вкусной  (Read 5379 times)

Offline Владимир

  • Гуру форума
  • Трижды герой
  • *****
  • Posts: 29047
  • Карма: +4311/-84
    • View Profile
  • 0
  • 0
тут не подтвержу, не помню , но качество хорошее , хотя нам была ближе Эстония - были даже поползновения купить дачу под нарвой
И всё равно были бы в стране НАТО :) Впрочем, в Тюрингии лучше, чем в Эстонии.

Offline Leo

  • Posts: 18757
  • Карма: +590/-3281
    • View Profile
  • 0
  • 0
И всё равно были бы в стране НАТО :) Впрочем, в Тюрингии лучше, чем в Эстонии.
тогда-то я тоже как и большинство совка думал что ната это благо :)

Offline Leo

  • Posts: 18757
  • Карма: +590/-3281
    • View Profile
  • 0
  • 0
Под Одессой делают очень хороший сыр. Брат в Москве ел и удивлялся: "Что это за сыр? Как он называется?" А он никак не называется, бабушки с базара его сами делают.
я такой в Киеве брал . Больше такой нигде не попадался

Offline Чайник777

  • Жестянщик
  • Герой
  • *
  • Posts: 3874
  • Карма: +275/-141
    • View Profile
  • 0
  • 0
Почему бы не расширить на этом форуме обсуждения еды в стиле ЛФ? Или только укранская еда может быть вкусной? Я даже никогда там не был и как-то не слыхал...
Botho Lukas Chor!!!

Offline Leo

  • Posts: 18757
  • Карма: +590/-3281
    • View Profile
  • 0
  • 0
Почему бы не расширить на этом форуме обсуждения еды в стиле ЛФ? Или только укранская еда может быть вкусной? Я даже никогда там не был и как-то не слыхал...
так еду не слышат , её кушают

Offline Euskaldun

  • Администратор
  • Трижды герой
  • *****
  • Posts: 29386
  • Карма: +4064/-342
    • View Profile
  • 0
  • 0
Почему бы не расширить на этом форуме обсуждения еды в стиле ЛФ? Или только укранская еда может быть вкусной? Я даже никогда там не был и как-то не слыхал...
Эта тема, емнип, появилась как оффтоп из какой-то другой темы, специально ее никто не заводил. Но если вы хотите обсудить какую-то кухню, почему бы и нет, заводите тему, раздел "Разговоры о всяком" именно для таких бесед  :)

Offline Pellegrino

  • Герой
  • *
  • Posts: 4297
  • Карма: +544/-119
  • Gender: Male
    • View Profile
  • 0
  • 0
тогда-то я тоже как и большинство совка думал что ната это благо :)
Ого: Швеция и Финляндия уже совок! Надо бы им об этом сообщить!
Я знаю только, что ничего не знаю. Но другие не знают и этого.

Offline DarkMax

  • Жестянщик
  • Ветеран
  • *****
  • Posts: 2442
  • Карма: +464/-12
  • Gender: Male
  • UeArtemis
    • View Profile
    • Наша писемність
  • 0
  • 0
А это тут причём? На Украине раньше очень хорошие продукты были (которые правда в настоящее время превращаются в такое же говно как и российские).
"Оболонь", "Киев-конти", "Рошен", "Мивина", да много чего.. Я вот очень любил булочки с мариупольского хлебзавода по 30 копеек.
Такой кайф их есть с маслом или просто пожевать..
Мівіна під керівництвом Нестле сильно здала в якості та смаку. :'(
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

Offline I. G.

  • Вне лингвополитики
  • Трижды герой
  • *
  • Posts: 12273
  • Карма: +321/-1387
    • View Profile
  • 0
  • 0
Почему бы не расширить на этом форуме обсуждения еды в стиле ЛФ? Или только укранская еда может быть вкусной? Я даже никогда там не был и как-то не слыхал...
Новобазар уже перешёл на нудизм.

Offline Leo

  • Posts: 18757
  • Карма: +590/-3281
    • View Profile
  • 0
  • 0
Новобазар уже перешёл на нудизм.
жара ж

Offline I. G.

  • Вне лингвополитики
  • Трижды герой
  • *
  • Posts: 12273
  • Карма: +321/-1387
    • View Profile
  • 0
  • 0
жара ж
Ну так да, напитки обсудили, арбуз выбрали, шорты осудили, пошли на пляж.

Offline DarkMax

  • Жестянщик
  • Ветеран
  • *****
  • Posts: 2442
  • Карма: +464/-12
  • Gender: Male
  • UeArtemis
    • View Profile
    • Наша писемність
Re: Украинская еда всегда была вкусной
« Reply #26 on: 12 December 2022, 15:10:55 »
  • 0
  • 0


Кантабас або кантабал - витримана смородинова настоянка на бруньках.
Quote
Історія бренду Контапел починається з недалекого 2018 року, коли брати Роман та Андрій Пелехи, в одному з закарпатських сіл, випадково знайшли справжній скарб українських національних традицій. Купуючи невеличку сільску хатинку хлопці виявили глибокий льох, в якому знайшли трохи більше 90 літрів контабасу, що був бутильований ще у 1993 році. А разом із ним звичайний шкільний зошит із росписаними рецептурами різних напоїв та страв починаючи з 18 сторічча. Хатинка виявилася домівкою старенького українця із Житомирщини. Колись давно він переїхав до Закарпаття а у 2018 році помер немаючи найближчих родичів, і будиночок залишився без спадкоємців.
 
Разом із контабасом були також знайдені і інші об'єкти тогочасної алкогольної культури. Такі як молоде виноградне вино або пиво часів Австро-Угорської імперії. Та найбільшим скарбом виявивя саме дистилят на смородинових бруньках. Дослідивши цей напій, було прийнято рішення відродити його у сучасній українській культурі у його самобутньому вигляді і смаку. Звичайно згідно старовиного рецепту.

За якийсь час, задля акумулювання коштів для виготовлення серійного напою контабас, була створна торгова марка що складалася зі слів власне "контабас" і прізвищем "Пелех" - Контапел. За задумкою брати мали реалізувати 400 пляшок контабасу 1993 року купажованого більш молодим контабасом і зібрати кошти на створення цеху, що й було зроблене.

Після сотень позитивних відгуків про якість, глибину смаку та самобутність контабасу, та декількох статей у ЗМІ, хлопці почали роботу над серійним випуском цього напою. Додавши до виробництва контабасу сучасні методи ферментації та технології фільтрації, брати Пелех почали виробляти цей унікальний напій, що з легкістью конкурує з шотландським віскі та французським коньяком.
За посиланням можна купити:
« Last Edit: 12 December 2022, 15:21:18 by DarkMax »
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

Offline DarkMax

  • Жестянщик
  • Ветеран
  • *****
  • Posts: 2442
  • Карма: +464/-12
  • Gender: Male
  • UeArtemis
    • View Profile
    • Наша писемність
Re: Украинская еда всегда была вкусной
« Reply #27 on: 14 January 2023, 23:02:14 »
  • 0
  • 0
Quote
Кантабас - це дистилят на основі цукрової палинки, який настоюють на бруньках чорної смородини, міцністю 50 -60 градусів. Напій має широку гаму кольорів: від темно-коричневого до бурштинового. Бруньки збираються тільки один раз на рік. Свіжозібрані бруньки чорної смородини містять ефірні масла, які дають вишуканий смак та аромат. У букеті домінують деревні ноти, мед, яблуко, смородина, терпкий довгий післясмак. Крім того, масла працюють як природній фільтр та нейтралізують шкідливі речовини які містяться в спирті. Вживався кантабас впродовж року під час свят як дижестив, подається в бокалі типу гленкерн.
Ковчег смаку
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

Offline alant

  • Герой
  • *
  • Posts: 2881
  • Карма: +484/-31
    • View Profile
Re: Украинская еда всегда была вкусной
« Reply #28 on: 15 January 2023, 01:53:34 »
  • 1
  • 0
тогда-то я тоже как и большинство совка думал что ната это благо :)
От таких мыслей хорошо помогают ракеты добра.
Хватит курить, где попало. Курите, где еще не попало.

Offline Leo

  • Posts: 18757
  • Карма: +590/-3281
    • View Profile
Re: Украинская еда всегда была вкусной
« Reply #29 on: 15 January 2023, 02:08:06 »
  • 0
  • 0
От таких мыслей хорошо помогают ракеты добра.
мне не понадобились