Author Topic: За що на Сході не люблять свідомітів та западенців?  (Read 3815 times)

Offline repl2

  • Свинопес
  • Постоялец
  • *
  • Posts: 418
  • Карма: +13/-44
  • Gender: Male
    • View Profile
    • As to surviving of the Crimean Tatar nation...
За те, що вони доводять, що вони true, а іншим відмовляють в праві бути українцем, заперечують нашу самобутність.
(хотілося б ще конкретні приклади побачити, як-що в нас вже "на'укова система"...  а то DarkMax-у явно слава Фарион спокою не дає:-))
Татарине, краще ти не лізь у мою мову - мову моїх дідів і прабабок.
(діди піішли безпосередньо viд пра-бабок))
« Last Edit: 14 February 2021, 13:05:06 by repl2 »
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Offline repl2

  • Свинопес
  • Постоялец
  • *
  • Posts: 418
  • Карма: +13/-44
  • Gender: Male
    • View Profile
    • As to surviving of the Crimean Tatar nation...
"Хто ж знав?!"(ц), скажи, DarkMax-е)

Я на viдміну viд DarkMax-а -- не "билинґв": в окремих випадках, коли пишу р****ською доводиться кожне слово зі словником звіряти; і "ортоґрафії мозку" в мене нема і сам DarkMax це визнає Однак пана навряд обходить існування хоч якоїсь норми: як чинної, так і попередніх. Так: про новий правопис я дізнавсь, чисто випадково натрапивши на спільноту прааАААафівників, себто став уживати Ґґ на місці латинської Gg, "т" на місці "тети" не тому-що "правопис", а тому-що так у мене природно виходило. Тобто це є чиста лінґвистика, а в DarkMax-а -- чиста политика. І всілякі "патриоти Порошенка" мені реґулярно закидають "р****ські" особливос͡тті правопису, на кшталт "Харьків": точно-що, Вкраинська мова для них -- це "аби не по-р****ськи", як у Азарова...


PS

Ні. Обидві мови. І усі ними володіють.
Як-що все так классно, то чому ж DarkMax не розмовляє в Харькові "мовою своих дідів та пра-бабок"?! І ще й звинувачує(sic!) мене в тому що я нею розмовляю! Єдине що може пред'явити DarkMax -- Украинську школу(просто коли я на'учавсь їх практично не було, стара͡ннями ДаркМаксових "дідів та пра-бабок"), та расово вірне ФИО в паспорті (але сам DarkMax -- жодного разу не біурократ і навіть не книжник: то Вкраинська мова книжницька(1)(2)!). (Щодо "дідів-пра-бабок" до речі виникають великі сумніви яка саме мова в них була рідною: щоби ТАК ненавидіти Вкраинську)
« Last Edit: 14 February 2021, 12:49:10 by repl2 »
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Offline Upliner

  • Администратор
  • Герой
  • *****
  • Posts: 4944
  • Карма: +434/-18
  • Gender: Male
  • Кис-кис-кис!
    • View Profile
    • лифчег
Я на viдміну viд DarkMax-а -- не "билинґв": в окремих випадках, коли пишу р****ською доводиться кожне слово зі словником звіряти
Це тому у вас диплом такий кривий? Тому що кляті москалі змусили писати його російською та ще й на б-гомерзенних Дельфях?
« Last Edit: 14 February 2021, 17:15:58 by Upliner »
Дві найголовніші помилки українського народу -- зек і зєк.

Offline Upliner

  • Администратор
  • Герой
  • *****
  • Posts: 4944
  • Карма: +434/-18
  • Gender: Male
  • Кис-кис-кис!
    • View Profile
    • лифчег
Це тому у вас диплом такий кривий? Тому що кляті москалі змусили писати його російською та й ще на б-гомерзенних Дельфях?
Пане Соловйов, от дивіться який бєспрєдел коївся за часів вашого улюбленого Ющенка.
Дві найголовніші помилки українського народу -- зек і зєк.

Offline repl2

  • Свинопес
  • Постоялец
  • *
  • Posts: 418
  • Карма: +13/-44
  • Gender: Male
    • View Profile
    • As to surviving of the Crimean Tatar nation...
за часів вашого улюбленого Ющенка.
...свідомита та западенця
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Offline Upliner

  • Администратор
  • Герой
  • *****
  • Posts: 4944
  • Карма: +434/-18
  • Gender: Male
  • Кис-кис-кис!
    • View Profile
    • лифчег
...свідомита та западенця
Ага, за Порошенка такої хні вже не було.
Дві найголовніші помилки українського народу -- зек і зєк.

Offline Upliner

  • Администратор
  • Герой
  • *****
  • Posts: 4944
  • Карма: +434/-18
  • Gender: Male
  • Кис-кис-кис!
    • View Profile
    • лифчег
Я на viдміну viд DarkMax-а -- не "билинґв"
Тобто ви підтверджуєте своє росіянське походження?
Дві найголовніші помилки українського народу -- зек і зєк.

Offline repl2

  • Свинопес
  • Постоялец
  • *
  • Posts: 418
  • Карма: +13/-44
  • Gender: Male
    • View Profile
    • As to surviving of the Crimean Tatar nation...
...свідомита та западенця
Ага, за Порошенка такої хні вже не було.
Виходить, що DarkMax коли розповідає про Вкраинську школу в якій viн буцімто вчився -- бреше. Або бреше про свій вік. (І чому viн тоді не розмовляв Украинською в Харькові "за Порошенка"? --- Зеленський перені͡сся в часі та насрав йому в штані? А теперь ще й ображається, як-що Вкраинською розмовляють йнші...)

До речі, надцінна його ТХермінолоґія зна͡ння якої нібито дає Вкраинська школа, і яке неможливо отримати з ай-яй-яй художнїх диктантів* -- справа насправді набувна, по-перше. По-друге, я сумніваюся, що DarkMax Украинську компютерну термінолоґію a) знає b) вживає. По-третє, лінґвистичну термінолоґію DarkMax a) вживає b) НЕ ЗНАЄ(1)(2) -- саме так: сам не знає, що каже: просто пафосно торгує ϊιιμπλόμ

Причому, кол'леги DarkMax-а -- ТАКІ Ж САМІ: ※ https://site.ua/maxvakul/30612-ostanni-novini-pro-g-kontseptsiyu-serpen-2020/https://maksymus.wordpress.com/2018/11/22/501330/https://xmova.wordpress.com/2020/07/23/h-transliteration/ -- Такими ТХермінами сиплють -- закачаєшься, такі ТХеорії розводять -- не підкопаєшься. Єдине запита͡ння: чому кінець-кінцем усе це зводиться до того що писати треба так як пишуть ро**яни (Генрі, а не Хенрі, герой, а не херой). А тому-що 'узус'. О!



---
*Я до речі, щоби поступити ув вуз змушував усіх оточуючих диктувати мені диктанти і мав у резултаті такий самий балл як і з математики, хоча в школі зазвичай viн був гіршим. А сучасне ЗНО -- це просто нічний кошмар якиісь: може поро͡джувати лишень таких ѿ лінґвомутантів як DarkMax
« Last Edit: 15 February 2021, 10:31:29 by repl2 »
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Offline Upliner

  • Администратор
  • Герой
  • *****
  • Posts: 4944
  • Карма: +434/-18
  • Gender: Male
  • Кис-кис-кис!
    • View Profile
    • лифчег
Виходить, що DarkMax коли розповідає про Вкраинську школу в якій viн буцімто вчився -- бреше. Або бреше про свій вік.
Де бреше?
Дві найголовніші помилки українського народу -- зек і зєк.

Offline DarkMax

  • Жестянщик
  • Ветеран
  • *****
  • Posts: 2367
  • Карма: +453/-10
  • Gender: Male
  • UeArtemis
    • View Profile
    • Наша писемність
DarkMax-у явно слава Фарион спокою не дає
Навпаки у мене "алергія" на таких персонажів. Мав у школі "клона Фаріон" за учителя історії. Фанатики компрометують об'єкти своєї любові.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".