Author Topic: Фентезі та фантастика  (Read 305 times)

Offline DarkMax

  • Жестянщик
  • Ветеран
  • *****
  • Posts: 2418
  • Карма: +462/-10
  • Gender: Male
  • UeArtemis
    • View Profile
    • Наша писемність
Фентезі та фантастика
« on: 22 June 2022, 16:25:40 »
  • 0
  • 0
Безглузде заняття — писати вікістаттю про літературний цикл українського російськомовного фантаста, знаючи, що український переклад того циклу ніколи не перевидадуть, оскільки автор займає проросійську позицію і взагалі перебрався у РФ. Та хоч «Відьмакові Великого Києва» дорога у Київ заказана, статтю я таки написав. А згодом ознайомився з її предметом і навіть написав розлогий відгук: "Наш-не-наш відьмак" (або англійською "An ‘Elseworld’: A Russian Ukrainian Witcher").

Чому я так вчепився у "Відьмака Великого Києва"? Бо перед очима постала сцена, якої в циклі немає:
Ранений відьмак лежить на грузі, а до нього простягає руку ельфа. Ельфа у діловому костюмі та в українській вишиваній сорочці. І каже відьмакові:
"Wake the fuck up, witcher, we have a city to save!"

Колись я таки напишу це. То буде інший, уже третій, як не четвертий відьмак. Не Васильєва, не Сапковського, не польський і вже направду український.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! © Wiedźmin III
Коли зчинять лемент: "Хто ж знав?!" — відповімо: "Ми".

Offline Upliner

  • Администратор
  • Герой
  • *****
  • Posts: 4972
  • Карма: +440/-18
  • Gender: Male
  • Кис-кис-кис!
    • View Profile
    • лифчег
Re: Фентезі та фантастика
« Reply #1 on: 22 June 2022, 16:56:38 »
  • 0
  • 0
Все-таки я вірю що в глибині душі Воха справжній українець. Він вніс чималий внесок у мою любов до України та Києва. Та не забуду зруйновану Москву з "Неба-ТФ" :)
Дві найголовніші помилки українського народу -- зек і зєк.