Страны мира > Российско-украинская война (с 2014 года)

Нападение России на Украину

<< < (2/2409) > >>

bvs:

--- Quote from: Владимир on 20 February 2022, 13:53:44 ---Детище И. Джугашвили (СССР) кончилось в 1991 г.

--- End quote ---
Почему вы считаете СССР детищем Джугашвили, а не Ульянова?

pitonenko:

--- Quote from: Владимир on 21 February 2022, 23:05:33 ---И что эти 150-200 км решают? Если бы Путин был уверен в победе, то давно бы нанёс удар, а так заменит ихтамнетов и прочих шахтёров на регулярные войска, и может нести пургу про победу над НАТО. Для Украины вообще же ничего не изменилось, как была часть территории оккупированной, так и осталась.

--- End quote ---
Украине даже полезно. :)
Можно заняться мирным строительством.
Конечно, если войну не объявит.

DarkMax:
Дзеркальна дата
--- Quote ---У цю ніч Кремль офіційно визнав окупацію ще частини України. За визнанням маріонеткових республік послідувало тепер уже неприховане введення військ «на прохання двох народів». З часу окупації Криму минуло багато років, і от, схоже, керівництво РФ правильно вирахувало зручну нагоду вдруге відбутися світовим протокольним глибоким занепокоєнням у відповідь на «незначне вторгнення». Повторення вже випробуваної тактики. І навіть дату підгадали теж особливу, диктатори полюбляють усіляку нумерологію.

В тумані слів та заяв останніх місяців дуже вирізнялася оця кинута американським президентом-демократом фраза про те, що за незначним вторгненням (minor incursion) не послідує серйозних санкцій. Її намагалися лагідно пояснювати як завгодно, але привідкрита тоді суть домовленостей тепер стає цілком зрозумілою. Вона означає, що з погляду реакції світового співтовариства, якщо ситуація заморозиться на вже зробленому, на давно досягнутому на Донбасі статус-кво, то й цього разу аґресор відбудеться легко. Саме для цього створювався ґрандіозний інформаційний замах: замах на карбованець, удар на копійку.

Питання тільки в тому, чи вдасться всім втриматися на цьому хиткому балансі довго. Офіційна дія з визнання окупованого разом зруйнувала попередні формати, що тримали ці баланси. І претензія на подальші захоплення територій «в адміністративних кордонах областей» нікуди не ділася. Та й «пробачене» цього разу повернеться наступного новими захопленнями. Питання тільки, коли? Вже завтра прямо з коліс? Через вісім років?

Тож не ховайте далеко свої «тривожні» валізки. І зберігайте спокій. Офіційне визнання окупації областей — це просто документальна фіксація етапу величезного історичного програшу Кремля, що стався вісім років тому, а його вже не відіграти, хоч усю Україну завалити. В долі РФ це нове їх територіальне надбання під дзеркальну дату вже нічого не змінить. Для нас же все тільки починається.
--- End quote ---

Сергей:

--- Quote from: Владимир on 21 February 2022, 21:59:45 ---Ну вот, Лугандонию признали, значит никакой войны не будет, как и предполагалось.

--- End quote ---
Ну да, похоже на то, что гора родила мышь. Насколько я понял, ЛДНР признают в нынешних границах, то есть юридически закрепляют то, что и так фактически есть около 7 лет. Впрочем, национал-патриоты и "интеллектуальные националисты" возбудились от сказанной вчера нацлидером "базы" (про Украину и Ленина), в столицах молодых республик отыграли концерты в честь знаменательного события. Стало быть, войска можно отправлять с границы домой.

Владимир:

--- Quote from: bvs on 21 February 2022, 23:47:32 ---Почему вы считаете СССР детищем Джугашвили, а не Ульянова?

--- End quote ---
Были два плана создания СССР — ленинский и сталинский, (кон)федерация и унитарное гос-во с национальными автономиями. В 1922 г. выбрали ленинский, но реализовался в конечном счёте сталинский.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version