Страны мира > Российско-украинская война (с 2014 года)

Нападение России на Украину

<< < (2/1521) > >>

bvs:

--- Цитата: Владимир от 20 Февраля 2022, 13:53:44 ---Детище И. Джугашвили (СССР) кончилось в 1991 г.

--- Конец цитаты ---
Почему вы считаете СССР детищем Джугашвили, а не Ульянова?

pitonenko:

--- Цитата: Владимир от 21 Февраля 2022, 23:05:33 ---И что эти 150-200 км решают? Если бы Путин был уверен в победе, то давно бы нанёс удар, а так заменит ихтамнетов и прочих шахтёров на регулярные войска, и может нести пургу про победу над НАТО. Для Украины вообще же ничего не изменилось, как была часть территории оккупированной, так и осталась.

--- Конец цитаты ---
Украине даже полезно. :)
Можно заняться мирным строительством.
Конечно, если войну не объявит.

DarkMax:
Дзеркальна дата
--- Цитировать ---У цю ніч Кремль офіційно визнав окупацію ще частини України. За визнанням маріонеткових республік послідувало тепер уже неприховане введення військ «на прохання двох народів». З часу окупації Криму минуло багато років, і от, схоже, керівництво РФ правильно вирахувало зручну нагоду вдруге відбутися світовим протокольним глибоким занепокоєнням у відповідь на «незначне вторгнення». Повторення вже випробуваної тактики. І навіть дату підгадали теж особливу, диктатори полюбляють усіляку нумерологію.

В тумані слів та заяв останніх місяців дуже вирізнялася оця кинута американським президентом-демократом фраза про те, що за незначним вторгненням (minor incursion) не послідує серйозних санкцій. Її намагалися лагідно пояснювати як завгодно, але привідкрита тоді суть домовленостей тепер стає цілком зрозумілою. Вона означає, що з погляду реакції світового співтовариства, якщо ситуація заморозиться на вже зробленому, на давно досягнутому на Донбасі статус-кво, то й цього разу аґресор відбудеться легко. Саме для цього створювався ґрандіозний інформаційний замах: замах на карбованець, удар на копійку.

Питання тільки в тому, чи вдасться всім втриматися на цьому хиткому балансі довго. Офіційна дія з визнання окупованого разом зруйнувала попередні формати, що тримали ці баланси. І претензія на подальші захоплення територій «в адміністративних кордонах областей» нікуди не ділася. Та й «пробачене» цього разу повернеться наступного новими захопленнями. Питання тільки, коли? Вже завтра прямо з коліс? Через вісім років?

Тож не ховайте далеко свої «тривожні» валізки. І зберігайте спокій. Офіційне визнання окупації областей — це просто документальна фіксація етапу величезного історичного програшу Кремля, що стався вісім років тому, а його вже не відіграти, хоч усю Україну завалити. В долі РФ це нове їх територіальне надбання під дзеркальну дату вже нічого не змінить. Для нас же все тільки починається.
--- Конец цитаты ---

Сяргей Леанідавіч:

--- Цитата: Владимир от 21 Февраля 2022, 21:59:45 ---Ну вот, Лугандонию признали, значит никакой войны не будет, как и предполагалось.

--- Конец цитаты ---
Ну да, похоже на то, что гора родила мышь. Насколько я понял, ЛДНР признают в нынешних границах, то есть юридически закрепляют то, что и так фактически есть около 7 лет. Впрочем, национал-патриоты и "интеллектуальные националисты" возбудились от сказанной вчера нацлидером "базы" (про Украину и Ленина), в столицах молодых республик отыграли концерты в честь знаменательного события. Стало быть, войска можно отправлять с границы домой.

Владимир:

--- Цитата: bvs от 21 Февраля 2022, 23:47:32 ---Почему вы считаете СССР детищем Джугашвили, а не Ульянова?

--- Конец цитаты ---
Были два плана создания СССР — ленинский и сталинский, (кон)федерация и унитарное гос-во с национальными автономиями. В 1922 г. выбрали ленинский, но реализовался в конечном счёте сталинский.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии