Автор Тема: Флудильня імені repl2  (Прочитано 5339 раз)

Оффлайн repl2

• Забанений
  • Свинопес
  • Старожил
  • *
    • Просмотр профиля
    • As to surviving of the Crimean Tatar nation...
Re: Флудильня імені repl2
« Ответ #15 : 22 Декабря 2020, 17:10:46 »
  • 0
  • 0
Еще сюда больше толковых людей привлечь.

Я про'поную це о'формити як контрольне запита͡ння,
щоби всі одразу бачили рівнень лінґвистики
і не витрачали надцінний час Gaeilgeoir своими дурними запита͡ннями, дурними пруувами, етц.
Курите матчасть, в арабском только 3 гласных: а, и, у. "е" и "о" существуют только как позиционные варианты "и" и "у" соответственно, обозначаются теми же значками. Вы бы интересовались деталями системы письменности, которую предлагаете, глядишь, не пришлось бы так лохануться.  ;D

Як-що комусь цікаво: https://www.madinaharabic.com/arabic-reading-course/lessons/L000_003.html -- "Short Vowel Marks - kasrah "
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Оффлайн Gaeilgeoir

• Глобальный модератор
  • Трижды герой
    • Просмотр профиля
« Ответ #16 : 22 Декабря 2020, 17:35:36 »
  • 0
  • 0
Придурок, есть более надёжные пособия по фонетике арабского, чем онлайн курс канадского (!) пакистанца (!!)  :D

Оффлайн repl2

• Забанений
  • Свинопес
  • Старожил
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #17 : 22 Декабря 2020, 17:51:19 »
  • 0
  • 0
Придурок, есть более надёжные пособия по фонетике арабского, чем онлайн курс канадского (!) пакистанца (!!)  :D
https://www.madinaharabic.com/terms-conditions.html
(бидляцько-наркоманську реторику я, з Вашого дозволу, поскипаю)

Ви бодай один пруув надасте?
Чи все зводиться до багатозначущих натяків на кшталт "ви'учайте мат. частину", та viдвертої брехні?
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Оффлайн Gaeilgeoir

• Глобальный модератор
  • Трижды герой
    • Просмотр профиля
« Ответ #18 : 22 Декабря 2020, 18:58:37 »
  • 0
  • 0
Читай придурок, раз уж мозгов не хвататает зайти на страницу Arabic phonology. Для особо бестолковых выделил важное красным:

/i, iː, u, uː/
Across North Africa and West Asia, /i/ may be realized as [ɪ ~ e ~ ɨ] before or adjacent to emphatic consonants and [q], [r], [ħ], [ʕ]. /u/ can also have different realizations, i.e. [ʊ ~ o ~ ʉ]. Sometimes with one value for each vowel in both short and long lengths or two different values for each short and long lengths. They can be distinct phonemes in loanwords for a number of speakers.

In Egypt, close vowels have different values; short initial or medial: [e], [о] ← instead of /i, u/. /i~ɪ/ and /u~ʊ/ completely become [e] and [о] respectively in some other particular dialects. Unstressed final long /aː, iː, uː/ are most often shortened or reduced: /aː/ → [æ ~ ɑ], /iː/ → [i], /uː/ → [o~u].
« Последнее редактирование: 22 Декабря 2020, 19:02:03 от Gaeilgeoir »

Оффлайн repl2

• Забанений
  • Свинопес
  • Старожил
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #19 : 22 Декабря 2020, 19:09:57 »
  • 0
  • 0
Любителю википедии настойчиво предлагаю ознакомиться со статьей https://ru.wikipedia.org/wiki/Мозги  :D

Може Ви навіть розкажете, де Ви взяли <<канадского (!) пакистанца (!!)  :D>>
?
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Оффлайн repl2

• Забанений
  • Свинопес
  • Старожил
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #20 : 22 Декабря 2020, 19:12:58 »
  • 0
  • 0
Як я й думав, зна͡ння Gaeilgeoir арабиці та Арабської -- на рівні "десь щось на вікі бачив: забагато літер, ніасіліл". (Що втім не заважає йому робити без'ап'пеляціні твер͡дже͡ння, підкріплюючи їх особистими образами та багатозначущими смайликами...)
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Оффлайн Gaeilgeoir

• Глобальный модератор
  • Трижды герой
    • Просмотр профиля
« Ответ #21 : 22 Декабря 2020, 19:15:05 »
  • 0
  • 0
Как насчёт извиниться за своё воинствующее невежество сначала? Столько орал о том, в чём ничего не понимаешь, аж фонтом 30 размера с болдами и подчёркиваниями, а оказалось, что ответ был (сюрприз, сюрприз) на странице "Arabic phonology"  :))

Оффлайн Gaeilgeoir

• Глобальный модератор
  • Трижды герой
    • Просмотр профиля
« Ответ #22 : 22 Декабря 2020, 19:17:36 »
  • 0
  • 0
Як я й думав

Сомневаюсь, что умеешь "думать", так как очевидно, что читать не умеешь. Ещё раз для тупых:
Читай придурок, раз уж мозгов не хвататает зайти на страницу Arabic phonology. Для особо бестолковых выделил важное красным:

/i, iː, u, uː/
Across North Africa and West Asia, /i/ may be realized as [ɪ ~ e ~ ɨ] before or adjacent to emphatic consonants and [q], [r], [ħ], [ʕ]. /u/ can also have different realizations, i.e. [ʊ ~ o ~ ʉ]. Sometimes with one value for each vowel in both short and long lengths or two different values for each short and long lengths. They can be distinct phonemes in loanwords for a number of speakers.

In Egypt, close vowels have different values; short initial or medial: [e], [о] ← instead of /i, u/. /i~ɪ/ and /u~ʊ/ completely become [e] and [о] respectively in some other particular dialects. Unstressed final long /aː, iː, uː/ are most often shortened or reduced: /aː/ → [æ ~ ɑ], /iː/ → [i], /uː/ → [o~u].

Оффлайн repl2

• Забанений
  • Свинопес
  • Старожил
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #23 : 22 Декабря 2020, 19:20:35 »
  • 0
  • 0
Взагалі саме це я йому вже цитував:
https://read.quranexplorer.com/1/1/7/Usmani/Mishari-Rashid/Hide/Tajweed-OFF Кожен може сам пересвідчитися як читається касра. Дійсно, вікі каже The pronunciation of short /u/ and /i/ tends towards [ʊ~o] and [i~e~ɨ], respectively, in many dialects. . По-перше діалекти деякі линґвисти взагалі окремими мовами називають, я так не вважаю, однак розрізнятися вони можуть дуже сильно: перш за все я зважаю на літературні Класичну Арабську та Сучасну Стандартну Арабську. По-друге вікі є йстиною в оста͡ннїй ін'станції лише для невігласів: в того що реально є -- приоритет, що би там вікіпедики не написали. Я гадав, що це -- очевидно: як-що буде приклад з касрою що читається як [ e ] -- тоді можна буде про щось казати.

+

Не пита͡ння: https://read.quranexplorer.com/1/1/7/Usmani/Mishari-Rashid/Hide/Tajweed-OFF

Покажіть будь-ласка, де Ви там почули звук [e] позначений касрою?%%%%%
(хоча я цілком припускаю, що в якихось діалектах може бути щось на кшталт Кримськотатарського [ı])

Вцілому ідея така: a/e, o/u, i/ı
і так у неАрабських арабицях* (а ми ж саме про них говоримо, чи не так?) це все й сприімається. *) Принаімні можу сказати за Білоруську та Тюрські.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Білоруська_арабська_абетка#Приклад -- Цікавий приклад сучасного тексту записаного ортоґрафією китабів.

PS

<<В изучаемых нами белорусских текстах 17-20 в. звук /е/ последовательно обозначался фатхой. Исключение из этого правила -- чрезвычайно редкое явление.>>  Антон Антановіч "Беларускія тэксты, пісаныя арабскім пісьмом" стр. 277
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Оффлайн Gaeilgeoir

• Глобальный модератор
  • Трижды герой
    • Просмотр профиля
« Ответ #24 : 22 Декабря 2020, 19:23:04 »
  • 0
  • 0
"Взагали" ты орал, что я не прав и [е] не является позиционным вариантом /i/. :smoke:

Оффлайн repl2

• Забанений
  • Свинопес
  • Старожил
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #25 : 22 Декабря 2020, 19:27:10 »
  • 0
  • 0
Як-що вважно подивитися те що я виділив у цитаті,
Я не торкався по-перше о/у -- я сам так й писав,
по-друге саме по собі твер͡дже͡ння про i/е є суперечливим,
а твер͡дже͡ння, що [ е ] є тільки позиційним варіантом [ і ]
є повною нісенітницею, оскільки Арабська [ а ] -- щось середнє між [ а ] та [ е ].

І ще маю в нього вибаче͡ння проситиLOL
Зав'язуй з наркотиками, щоби не марилося бознащо -- тоді й поговоримо
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Оффлайн repl2

• Забанений
  • Свинопес
  • Старожил
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #26 : 22 Декабря 2020, 19:28:24 »
  • 0
  • 0
"Взагали" ты орал, что я не прав и [е] не является позиционным вариантом /i/. :smoke:
Зав'язуй з наркотиками і буде тобі щас͡ття!
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Оффлайн repl2

• Забанений
  • Свинопес
  • Старожил
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #27 : 22 Декабря 2020, 19:36:56 »
  • 0
  • 0
Для любителів вікі: https://en.wikipedia.org/wiki/Modern_Standard_Arabic#Vowels -- Про /eː/ та /oː/ там сказано "not part of Standard Arabic phonology" (я ж кажу: юний не'окріплий мозок Gaeilgeoir одурманений наркотиками не здатен сприіняти про що йдеться. я гадаю, viн взагалі вперше чує про Стандартну Арабську (хоча я про це йому вже писав), і слабо в'являє мовну ситуацію про котру тут пащекає)
« Последнее редактирование: 22 Декабря 2020, 19:49:06 от repl2 »
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!

Оффлайн Gaeilgeoir

• Глобальный модератор
  • Трижды герой
    • Просмотр профиля
« Ответ #28 : 22 Декабря 2020, 19:45:39 »
  • 0
  • 0
Придурок, ты хоть знаешь, чем Modern Arabic отличается от Standard Arabic?  :))

Оффлайн repl2

• Забанений
  • Свинопес
  • Старожил
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #29 : 22 Декабря 2020, 19:46:40 »
  • 0
  • 0
Взагалі "фонетичний запис" -- доволі мутна тема. (Особливо зогляду на кількість любителів розводити мутні теорії)

Напр. IPA Вкраинську Тт і Англійську Tt буде позначати одним символом, хоча за межами школотного "Англ. яз-у" це є геть різні звуки.

Тому я перш за все зважаю на реальні приклади, благо з цим зараз проблем ніяких нема.

Видно, що чита͡ння Корану підтвер͡джує те що я кажу. (Вимова така ж як й у Стандартній Арабській).

Придурок, ты хоть знаешь, чем Modern Arabic отличается от Standard Arabic?  :))
А ти?
Знаєшь?)

Може Ви навіть розкажете, де Ви взяли <<канадского (!) пакистанца (!!)  :D>>
?
« Последнее редактирование: 22 Декабря 2020, 19:48:24 от repl2 »
Vive le capitalisme!
Vive la mondialisation!