Прочее > Флуд

Флудильня імені repl2

(1/49) > >>

repl2:

--- Цитата: Gaeilgeoir от 22 Декабря 2020, 09:27:02 --- :+1: больше не буду на этого персонажа тратить время :smoke:

--- Конец цитаты ---
:+1: витрачайте час на ви'уче͡ння мат. частини :smoke:

repl2:

--- Цитата: DarkMax от 22 Декабря 2020, 08:47:31 ---Та він завше половину прочитаного і сказаного йому не розуміє.
--- Конец цитаты ---
Попри всі ;D :fp :fp :fp :fp ;D :D :lol: повну viдсутність пруувів та особисті наїзди.
Звідки така нелюбовь до арабиці взялася -- взагалі незрозуміло, як-що судячи з усього Gaeilgeoir з нею справу взагалі не мав...

--- Цитата: DarkMax от 22 Декабря 2020, 08:47:31 ---P.S. Все таки мене трохи "дивує", що такий ненависник Кернеса, як він, відмовчується на тему смерті одіозного мера. Ну, так, це ж не Порох у Харкові владу узурпував, а права рука Гепи - Терехов.
--- Конец цитаты ---
"Кернес vs Порошенко кво-кво-кво"
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/01/15/7203854/
(там у ста͡тті сказано що в штабі "нічого не знають": ну може вахтер якиісь слухавку взяв -- ясно-що цей спам за підписом Кернеса та Порошенка був би неможливий без згоди Кернеса та Порошенка!)

Ну тебе, Максиме, я наприклад не бачив на захисті Харківського Лісопарку. Але це мене геть не дивує: ти ж -- "патриот Порошенка"...

---
Довідково:

Кернес Геннадій Адолфович(sic!), сидів за шахрайство, заімався наперсточництвом etc etc etc. Напр. перший в незалежній Украині офіційно визнаний в'язень совісті -- справа рук як-раз Кернеса. Переслідував учасників ЕуроМайдану (за що його судили), погрожував тим хто зносив Членина (термін до 3х років: себто його не посадили виключно через саботаж). Зверніть ввагу, що на світлині ВЖЕ ЗНЕСЕНИЙ ЧЛЕНИН

Тим не менш під час виборчої кампанії, "патриоти Порошенка" йому не йнакше як дифірамби співали:
--- Цитировать ---https://ibigdan.livejournal.com/23600649.html?thread=907987465#t907987465
Про Кернеса. Он и правда хороший мер. Парки, дороги, вывоз мусора и вот это вот все. Сейчас мои друзья, живущие в Харькове, стоявшие на Майдане и воевавшие в АТО за Кернеса... утверждают, что Харьков стал гораздо уютнее при Кернесе и пусть он гандон и сепар, но менять они его не планируют.
--- Конец цитаты ---
-- а всіх хто з цим незгоден називали "кацапами": вони гадають, що <<<ты, который ходил на Майдан, который поддерживал и переводил помощь, >>> -- пидорам неведома совесть. так что вы их не пристыдите.

Зараз "патриоти Порошенка" вже viдкрито визнали, що Не знаю как вам. а мне на этот сраный Крым тупо насрать.(це нагадаю ті самі "люди" що безперервно доколупуються з 'пред'явою' "Чий Крим?" до тих кому viн дійсно не байдужий...).

Що І це було тоді правильно[голосувати за Януковича]. Я[нукович]. приніс Україні значно менше шкоди, ніж принесла б Ю[лія Тимошенко котра вбивства на Майдані не орґанізовувала]. Я б радше плюнув у писок тим, хто тоді голосував за неї [он воно як! після всіх кривля͡ннь на тему "ідеалів Майдану"].

Так ли принципиально, о чём сказка - о коммунизме, о боженьке или о волшебниках?.. -- "Нема ніякої різниці"(тм), після такого ж як їхні "ідеали Майдану", пустопорожьоного пафоса на тему що "комунізм === націзм".

Ставле͡ння до Вкраинської мови в них традиційно таке: Кацапидар, неужели ты думаешь, что за украинской речью можешь спрятать свою казламордую ватаказлячую ссуть?

Коротше кажучи,
"патриоти Порошенка" перетворюються...
"патриоти Порошенка" перетворюються...
перетворюються "патриоти Порошенка"...
На звичайних янучар! (DarkMax -- яскравий приклад)

repl2:
DarkMax!

То ти нам розкажешь всежтаки що таке є "фонематика" й чим вона viдрізняється viд фонетики та фонолоґії?

Не всі ж такі роз'умні щоби бачити ПРО'ЦЕССИ та читати те що не написано (наприклад написана літера Хх, а бачити там треба літеру Фф тому-що ПРО'ЦЕССИ): комусь й людською мовою, чорним по білому необхідно по'яснювати...

--- Цитата: DarkMax от 22 Декабря 2020, 08:47:31 ---Та він завше половину прочитаного і сказаного йому не розуміє.
--- Конец цитаты ---
До речі, Максиме, нагадай-но мені, коли ти правду почав казати а не напів правду?

Euskaldun:
Уже научился арабицу столбиком писать?  :D

repl2:

--- Цитата: Gaeilgeoir от 22 Декабря 2020, 12:53:54 ---Уже научился арабицу столбиком писать?  :D

--- Конец цитаты ---
https://ru.wikipedia.org/wiki/Старомонгольское_письмо (не походить з арабського напряму але ґенетично з ним пов'язано)

Ваше бажа͡ння ви'учати мат. частину можна лише вітати! (про арабську в'язь ще можете почитати. зможете так латиницею?)

--- Цитата: Gaeilgeoir от 22 Декабря 2020, 12:53:54 ---:D

--- Конец цитаты ---
Але наркотики до добра не доведуть...

PS

Був ще такий варіант, як писати літери роздільно, в ізольованій формі. Гадаю, що це аналоґично кириллиці друкованими літерами. Наприклад мій дідусь листи з війни писав саме так.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии